Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Weterynaryjny

  • Leeds, Wielka Brytania
  • Asystent
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eville and Jones

    Firma weterynaryjna Eville & Jones UK poszukuje techników weterynarii, zootechników oraz technologów żywności gotowych podjąć się szkolenia i rozpocząć pracę na stanowisku inspektora weterynaryjnego w Wielkiej Brytanii.

    Miejsce pracy: Leeds

    OBOWIĄZKI:

    Prowadzenie inspekcji poubojowej (badanie mięsa) przy asyście urzędowego lekarza weterynarii

    WYMAGANIA:

    • Dyplom: technika weterynarii/zootechnika/technologa żywności
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w badaniu mięsa będzie atutem, ale nie jest wymagane (dostarczamy pełne szkolenie)

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki pracy - minimum 37 - 40 godzin pracy w tygodniu, z możliwością zwiększenia ilości godzin na żądanie
    • Początkową stawkę 10/11 funtów na godzinę, wzrastającą wraz z przepracowanym stażem
    • Szkolenie zakończone międzynarodowym certyfikatem potwierdzającym urzędowe kwalifikacje
    • Podczas trwania szkolenia: zakwaterowanie opłacane przez firmę, 225 funtów tygodniowo oraz dodatek do paliwa
    • Samochód służbowy do celów prywatnych
    • Smartphone z dostępem do internetu
    • Pomoc w założeniu konta bankowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.