Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor z zakresu Rolnictwa Ekologicznego

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-02-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

    Obecnie poszukujemy do współpracy osób posiadających uprawnienia Inspektora w zakresie Rolnictwa Ekologicznego:
    Nr ref. RE/6/19
    Obszar działania: cała Polska (Home Office)

    Kluczowe obowiązki

    • planowanie, przeprowadzanie oraz dokumentowanie inspekcji, audytów

    Nasze oczekiwania

    • uprawnienia inspektora rolnictwa ekologicznego w zakresie następujących specjalizacji:
      • ekologiczna uprawa roślin i utrzymanie zwierząt
      • zbiór ze stanu naturalnego
      • pszczelarstwo
      • produkty akwakultury i wodorosty morskie
      • przetwórstwo produktów ekologicznych oraz produkcja pasz lub drożdży
      • wprowadzanie na rynek produktów ekologicznych, w tym importowanych z państw trzecich
    • wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie rolnictwa, technologii żywności i żywienia człowieka, ogrodnictwa, ochrony środowiska, zootechniki lub weterynarii - lub pokrewne oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z rolnictwem i/lub gospodarką żywnościową
    • wykształcenie wyższe lub średnie inne niż wskazane powyżej oraz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z rolnictwem i/lub gospodarką żywnościową
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Osobowość i predyspozycje kandydatów

    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • zdolności organizacyjne oraz umiejętność planowania
    • uczciwość i lojalność

    Oferujemy

    • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej
    • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
    • współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze

    Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.