Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator Elektryk - Automatyk

AquaRD Sp. z o.o.

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie min. średnie techniczne (technik elektryk, automatyk, mechatronik);

  • uprawnienia SEP kat. E do 1 kV;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do podróży służbowych na trenie Śląska i okolic.

Nasze wymagania

  • montaż, uruchomienie i serwis autonomicznych punktów pomiarowych;

  • instalacja i uruchomienie elektryczne szaf sterowniczych;

  • montaż i rozruch urządzeń pomiarowych oraz rejestratorów telemetrycznych;

  • konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń z rodziny CellBOX.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy z zakresu nowych technologii;

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • ścieżkę kariery zawodowej;

  • prywatną opiekę medyczną.

AquaRD Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, automatyki oraz komunikacji i transmisji bezprzewodowej.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz pracy w szybko rozwijającym się zespole oraz masz podstawową wiedzę z zakresu elektrotechniki, automatyki i chcesz ją wykorzystać w praktyce. Zachęcamy do przesłania swojego CV oraz startu w rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.