Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator - elektryk

ASPAR GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Karpacka 22
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ASPAR GROUP sp. z o.o.

Karpacka 22

Bielsko-Biała

ASPAR Spółka z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej aktualnie prowadzi nabór kandydatów do pracy w branży usług elektrycznych i teletechnicznych na stanowisko: instalator-elektryk.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą opartą o solidny zespół młodych pracowników.
Poszukujemy osób, które dzięki swojemu zaangażowaniu
i odpowiedniemu wykształceniu zawodowemu przyczynią się do rozwoju naszej firmy.

Twoje zadania:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej,
  • montaż i uruchomienia nowych oraz modernizacja starych instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Nasze wymagania:

  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz instrukcji,
  • podstawowa znajomość instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • wykształcenie techniczne, preferowane: elektryka, elektronika, mechatronika,
  • wysoka motywacja do nauki własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole,
  • dyspozycyjność i otwartość na wyjazdy służbowe,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • pozytywne nastawienie, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Co Ciebie spotka:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • uczestnictwo w nowatorskich, zróżnicowanych projektach,
  • szkolenia, rozwój kwalifikacji i umiejętności wymaganych na stanowisku pracy,
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym i zgranym zespole,
  • wiele atrakcji i wyśmienita zabawa na imprezach integracyjnych.

Ogłoszenie archiwalne