Logo Pracuj.pl

Instalator / Elektryk / Monter Instalacji Fotowoltaicznych

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Prace monterskie i elektryczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach elektromonterskich lub instalatorskich
  • Możliwość wykonywania pracy na wysokości
  • Dokładność i skrupulatność
  • Aktywnego zaangażowania w wykonywaną pracę

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku elektryk bądź dekarz

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w niestabilnych czasach
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży fotowoltaicznej
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
  • Pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu
  • Miłą atmosferę

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Instalator / Elektryk / Monter Instalacji Fotowoltaicznych, lubelskie