Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator – Hydraulik Przemysłowy

Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu Sp.J.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji u klienta (systemy chłodzenia, podawania oraz suszenia)

  • montaż urządzeń wg dokumentacji technicznej

  • prace serwisowe, instalacyjne

  • wyjazdy do awarii, diagnostyki oraz naprawy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne

  • doświadczenie w instalacjach PVC/PE (duże średnice)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i dokładność

  • prawo jazdy kat. B.

  • dyspozycyjność (praca w delegacjach)

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Tak się u nas pracuje