Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator i serwisant systemów IT

iFLOW Sp. z o.o.O firmie

  • Żytnia 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

iFLOW Sp. z o.o.

Żytnia 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń systemów obsługi klienta i Digital Signage

  • Instalacje kablowe sieci komputerowych i niskoprądowych

  • Instalacja, programowanie i administracja systemów

  • Wsparcie dla klientów

  • Prace serwisowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne najlepiej z obszaru informatyki/elektroniki

  • Podstawowa znajomość MS Windows, MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów

  • Zdolność pracy w grupie

Mile widziane

  • Doświadczenie w instalacji systemów CCTV, domofonowych, IT

  • Znajomość budowy i działania sieci komputerowych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Rozwojową pracę w bardzo ciekawej niszy Customer Experience Management

  • Stabilną pracę w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze

  • Elastyczne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie progresywne w miarę pozyskiwania wewnętrznych kompetencji i doświadczenia

  • System premiowania

  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia NNW

  • Szkolenia w Polsce

  • Eventy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • system premiowy

Od 30 lat jesteśmy na polskim rynku liderem w obszarze rozwiązań Customer Experience Management. Nasze rozwiązania wspierają obsługę 60 milionów wizyt klientów rocznie.

Szukasz różnorodności? To świetnie, bo nasze systemy funkcjonują w wielu sektorach: bankowość, retail, energetyka, telekom, sektor publiczny, medycyna, edukacja i podróże. Korzystają z nich takie banki, jak PKO BP i Santander, punkty administracji publicznej wielu miast w Polsce, czołowe marki handlu detalicznego, spółki energetyczne, jak PGE, innogy, punkty opieki medycznej i szpitale np. nowoczesne Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku.

Dwukrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie Gazele Biznesu przyznawane przez Puls Biznesu.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Warszawa, cała Polska