Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator Instalacji Niskoprądowych

ELECTROTEL Tomasz Młynek

6 3009 800 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie Wrocławia i okolic

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • zdolności manualno-techniczne,

  • znajomość obsługi elektronarzędzi,

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia SEP, uprawnienia UDT P1 na podesty ruchome,

  • znajomość branży w zakresie systemów bezpieczeństwa, instalacji elektrycznych, okablowania strukturalnego, systemów p.poż.,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • wykształcenie elektryczne lub telekomunikacyjne,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dojazd do pracy samochodem firmowym,

  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • premię uzależnioną od wyników pracy,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach,

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, ubrania robocze,

  • pakiet opieki medycznej,

  • integracje oraz spotkania świąteczne

  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych oraz zaangażowania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jeśli jesteś osobą pracowitą, samodzielną oraz uczciwą zachęcamy do kontaktu na pewno się dogadamy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.electrotel.pl

Electrotel to Polska firma o ugruntowanej pozycji w branży. Zajmujemy się szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi. Wykonujemy m.in.: montaż rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych, szaf elektrycznych, montaż opraw oświetleniowych, oświetlenia awaryjnego. Wykonujemy również kompleksowo instalacje teletechniczne m. in: Systemy Sygnalizacji Pożaru (SSP), Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO), Monitoring Wizyjny (CCTV) , Systemy Oddymiania (SO), Systemu Kontroli Dostępu (KD), Systemy LAN- okablowanie strukturalne, Systemy Sygnalizacji Włamań i Napadów (SSWiN).

Przewiń do profilu firmy