Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator Instalacji Sanitarnych

Neoklima

6 50010 000 brutto / mies.
  • Zawiła 56, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Neoklima

Zawiła 56

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie montażu i prac powierzonych w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność stosowania ogólnie dostępnych metod montażu (zacisk, zgrzewanie PP)

  • Umiejętność montażu materiałów PP, stal, miedź

  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji klimatyzacji, Pomp Ciepła

  • Uprawnienia SEP i F-Gaz

  • Ważne Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dodatki prowizyjne

  • Lub umowę współpracy jeśli posiadasz działalność gospodarczą

  • Pracę w zespole

  • Ubrania i markowe narzędzia (Bosch, Makita,Panasonic)

  • Przyuczenie do wykonywanej pracy

Neoklima

Firma Neoklima sp. z o.o. funkcjonuje w branży Odnawialnych Źródeł Energii w zakresie handlu, wykonawstwa i tworzenia nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy