Logo Pracuj.pl

5 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Cała Polska
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji: CCTV, SSWIN SKD, LAN, AV
  • Naprawa i serwis powyższych instalacji
  • Prowadzenie tras kablowych zgodnie z projektem
  • Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami zleceniodawcy

Nasze wymagania

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji
  • Znajomość systemów CCTV, SSWIN SKD, LAN, AV
  • Zdolności manualne.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych 2-5 dni roboczych

To oferujemy

  • możliwość pracy przy ciekawych oraz dużych projektach technologicznych
  • umowę u pracę/ umowę zlecenie lub B2B
  • pracę w młodym zespole z dobrą atmosferą
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez szkolenia
  • premie świąteczne oraz uznaniowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Inglitin to firma IT o szerokiej gamie usług kierowanych głównie do klientów biznesowych. Od naszego powstania w 2016 roku sumiennie realizujemy każde ze zleceń dzięki zatrudnianiu wyłącznie sprawdzonych profesjonalistów. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie naszych partnerów i uznaną pozycję na rynku, a nasz zespół urósł z dwóch braci do kilkunastu osób.

Czym się zajmujemy:

-Systemy kamer przemysłowych, również z analityką obrazu

-Instalacje LAN

-Systemy alarmowe SSWIN

-Wsparcie IT

-Doradztwo techniczne oraz dobór odpowiednich technologii pod zapytania

-Tworzenie nowych rozwiązań technologicznych

Instalator instalacji teletechnicznych, Kraków