Instalator / Lider techniczny (niskie prądy)

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRIAS AVI

    TRIAS AVI Sp z. o.o. należący do grupy kapitałowej TRIAS to jeden z liderów w branży projektowania oraz instalacji rozwiązań multimedialnych. Naszymi klientami są muzea, centra edukacyjne, hotele, biurowce, centra handlowe. Wykwalifikowany zespół oraz rozumienie rosnących potrzeb Klientów w zakresie nowoczesnych technologii AV i multimediów pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Aktualnie, w związku z rozwojem spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok / Centrum Nauk

    Opis Stanowiska:

    • Koordynacja prac podwykonawców, kontakt z dostawcami
    • Montaż i serwis urządzeń i stanowisk dydaktycznych,
    • Raportowanie do Kierownika Projektu ze strony TRIAS
    • Współpraca z członkami zespołu projektowego
    • Docelowo prace utrzymaniowe

    Wymaganie:

    • Wykształcenie techniczne, min. średnie ( inżynier elektryk, elektronik, automatyk, itp)
    • Wiedza praktyczna z zakresu elektryki, elektroniki, teletechniki
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych oraz dokumentacji projektowej
    • Doświadczenie w zakresie kierowania zespołami, podwykonawcami, sporządzania dokumentacji projektowej (protokoły odbioru, notatki, ustalenia)

    Oferujemy:

    • Pracę na cały etat w modelu dopasowanym do preferencji kandydata
    • Interesującą pracę dla jednego z liderów na rynku nowoczesnych technologii AV
    • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość ugruntowania wiedzy technicznej
    • Uczestnictwo w dużym i ambitnym projekcie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim za pomocą przycisku.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2018 poz. 1000)".
    TRIAS S.A.