Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV . Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych wg. obowiązujących przepisów krajowych i europejskich.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator

STK TVSAT 364O firmie

STK TVSAT 364

Andrzeja Sacharowa 16

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji w lokalach Abonentów

  • układanie przyłączy do bloków oraz budynkach wolnostojących

  • układanie infrastruktury w budynkach mieszkalnych

  • montaż radiolinii

  • budowa przyłączy sieci kablowej w tym światłowodu

  • spawanie światłowodu

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat.B – warunek konieczny (praca w terenie)

  • kultura osobista

  • umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji pracy własnej

  • zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane

  • doświadczenie przy pracach instalacyjnych

  • wiedza z zakresu technologii światłowodowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji

  • regularne i pewne wynagrodzenie

  • określony rejon obsługi Abonentów (Łódź-Widzew)

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej TV SAT 364.

Jesteśmy stabilną firmą z 30-sto letnim stażem w branży telekomunikacyjnej.

Świadczymy dostęp do takich usług jak: telewizja, telefonia stacjonarna oraz szerokopasmowy Internet.

Jako lokalny operator z bogatym portfolio usług realizujemy dalszy rozwój naszych usług jak i powiększanie bazy klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje