Instalator/Monter Wentylacji

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 14.09.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.10.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP VECTOR (KRAZ 11459)

    Prawdopodobnie najlepsza firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy. Dbamy o każdego pracownika!

    Obecnie do pracy na terenie Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Francja

    Obowiązki:

    • montaż kanałów i urządzeń wentylacyjnych

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

    Gwarantujemy:

    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca, płatny urlop)
    • opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
    • opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju (również transport na miejscu)
    • odzież roboczą oraz narzędzia
    • stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY DŁUGOTERMINOWEJ!

    Więcej informacji: tel. 789 498 642 lub 533 734 844

    Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji: http://www.apvector.pl/rodo.htm

    • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

    AP VECTOR Sp. z o.o. Sp. k. mającą siedzibę w Poznaniu, ul. Reymonta 9, NIP: 7792426148, REGON: 360126452, KRS: 0000530968, mającą uprawnienia Ministra Gospodarki i Pracy wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod Nr 11459,

    • Może się Pan/Pani skontaktować z administratorem danych osobowych pod adresem email [email protected],

    • Pana/Pani dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 22(1) § 1 KP będą przetwarzane w celu:

    a) realizacji procesu rekrutacji w ramach obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych (podstawa prawna:22(1) § 1 KP w zw. z art.6 ust.1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO),

    • podanie danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji, podane dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wzięcia udziału w procesie rekrutacji,

    b) jeżeli wyrazi Pan/Pani wcześniej wymienioną zgodę, przysługiwać będzie Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, zgodę można cofnąć w następujący sposób: (np. pisząc email na adres [email protected]),

    • Przewidywane kategorie odbiorców danych osobowych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, Klienta zgłaszającego ofertę rekrutacyjną.

    • Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

    • Ma Pan/Pani prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.

    • Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane przez Administratora są niezgodne z RODO.

    • Pana/Pani dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy w celu weryfikacji prawidłowości podanych danych, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.