Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator Pomp Ciepła

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż pomp ciepła.

  • Montaż klimatyzatorów.

  • Dokonywanie pierwszego uruchomienia pomp ciepła oraz klimatyzatorów.

  • Wykonywanie podłączeń hydraulicznych.

  • Wykonywanie podłączeń elektrycznych.

  • Przeprowadzanie konserwacji urządzeń.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji hydraulicznych.

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac elektrycznych.

  • Uprawnienia UDT.

  • Uprawnienia SEP E i D do 1 kV.

  • Znajomość branży OZE.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Możliwość rozwoju.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pakiet Multisport.

STILO ENERGY S.A.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy