Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator Robotów Przemysłowych

ELEROND sp. z o.o.

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż i modernizacja urządzeń na terenie Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Polski

  • praca w atrakcyjnym systemie 3 na 1 w 2-osobowych zespołach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • zdolności manualne

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, pracowitość, kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • szkolenia przygotowujące do montażu robotów

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – od 12.000,00 do 15.000,00 zł netto miesięcznie

  • zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas delegacji

  • samochód służbowy w segmencie D

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie podróżne

  • świadczenia urlopowe

  • przyjazną atmosferę

  • pracę zapewniającą styczność z najnowocześniejszymi technologiami w segmencie automatyki przemysłowej i robotyki

O nas

Jesteśmy jedną z największych firm inżynierskich w regionie. Działamy od wielu lat w obszarach nowoczesnych technologii. Realizujemy i serwisujemy instalacje przemysłowe w Polsce i Europie.