Logo Pracuj.pl

Instalator Robotów Przemysłowych

ELEROND sp. z o.o.O firmie

12 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż i modernizacja urządzeń na terenie Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Polski
  • praca w atrakcyjnym systemie 3 na 1 w 2-osobowych zespołach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, pracowitość, kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • szkolenia przygotowujące do montażu robotów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – od 12.000,00 do 15.000,00 zł netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas delegacji
  • samochód służbowy w segmencie D
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie podróżne
  • świadczenia urlopowe
  • przyjazną atmosferę
  • pracę zapewniającą styczność z najnowocześniejszymi technologiami w segmencie automatyki przemysłowej i robotyki

O nas

Jesteśmy jedną z największych firm inżynierskich w regionie. Działamy od wielu lat w obszarach nowoczesnych technologii. Realizujemy i serwisujemy instalacje przemysłowe w Polsce i Europie.

Instalator Robotów Przemysłowych, podlaskie