Oferta pracy

Instalator - Serwisant IT

Sescom S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja okablowania strukturalnego na terenie obiektów klienta

  • Naprawy, przeglądy i konserwacje sprzętu komputerowego i sieciowego – zadania wykonywane w terenie

  • Konfiguracja systemów kasowych, urządzeń sieciowych oraz innych produktów

  • Rzetelne dokumentowanie wykonanych prac

  • Prowadzenie szkoleń i udzielanie pomocy technicznej klientom

  • Instalacje sprzętu i wdrożenia aplikacji w placówkach na obszarze podległego regionu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Dobra znajomość budowy i działania sieci oraz sprzętu komputerowego

  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek z dziedziny IT – problemy sieciowe i sprzętowe

  • Prawo jazdy kat. B – mobilny charakter pracy

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows, Linux

  • Komunikatywność

  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji

  • Rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód – również do celów prywatnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sescom S.A.

Sescom IT Infrastructure to wsparcie w integracji i utrzymaniu infrastruktury informatycznej i rozwiązań audiowizualnych.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, systemów i aplikacji. Wykonujemy projekty i dedykowane zabudowy na potrzeby implementacji technologii digital signage. Zarówno w handlu jak i usługach klienci coraz częściej wymagają przenikania oferty online i offline, dlatego tak ważne staje się wdrażanie nowych technologii.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu/oferta/sescom-it-infrastructure/

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów