Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Instalator Serwisant

  • okolice Londynu, Wielka Brytania
  • Specjalista
  • 30.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SBA Euro Sp. z o.o.

    Nasz klient jest znaną firmą na światowym rynku producentów systemów oddymiania i wentylacji pożarowej, biernych systemów przeciwpożarowych,  oddymiania grawitacyjnego, klap, świetlików i kurtyn. Oferują gotowe rozwiązania dla różnego rodzaju budynków mieszkalnych i przemysłowych.

    SBA Euro, Agencja zatrudnienia, poszukuje osoby na stanowisko:

    INSTALATOR SERWISANT

    Miejsce pracy: okolice Londynu
    Region: Wielka Brytania

    Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za instalacje, naprawy i obsługę serwisową systemów produkowanych przez naszego klienta.

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie instalacji elektrycznych oraz napraw i konserwacji systemów oddymiania
      i wentylacji pożarowej, biernych systemów przeciwpożarowych, oddymiania grawitacyjnego,
    • kontrola prawidłowego funkcjonowania tych systemów u klientów,
    • regularne przeglądy z ewentualnymi usprawnieniami działających urządzeń,
    • analiza przyczyn awarii i usunięcie usterek,
    • praca na samodzielnym stanowisku, jak również w zespole, aby wspólnie
      wprowadzać ulepszenia i rozwiązywać problemy techniczne.
    • elastyczny czas pracy – zależny od potrzeb klientów, w tym weekendy i święta (grafik rotacyjny),
    • codziennie sprawozdania z wykonywanych napraw i odwiedzin klientów,
    • do dyspozycji i celów służbowych – samochód i telefon oraz narzędzia niezbędne do pracy,
    • każda osoba na tym stanowisku przejdzie trzymiesięczne szkolenie „produktowe”.
    • ukończona szkoła w kierunku technicznym (mechanika, elektronika/elektryka lub pokrewne),
    • umiejętność czytania i analizy rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
    • otwartość, precyzja i dokładność, zorientowanie na wynik, elastyczność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • komunikatywność, samodzielność i umiejętności negocjacyjne,
    • BIEGŁA znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i stałą pracę na terenie Wielkiej Brytanii
      (okolice Londynu) – opcja stałego osiedlenia się.

    Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim
    i angielskim) za pomocą przycisku Aplikuj Teraz,
    z dopiskiem "Instalator Serwisant".