Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator - Serwisant pomp ciepła

4 ECO sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji hydraulicznych i elektrycznych według projektu,

  • montaż, podłączanie i uruchamianie pomp ciepła,

  • raportowanie powierzonych zadań,

  • serwisowanie instalacji pomp ciepła,

  • kontakt z Klientem w sprawie zgłoszeń serwisowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w montażu i serwisie pomp ciepła,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • doświadczenie w pracach hydraulicznych,

  • zaangażowanie i staranność w wykonywaniu pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia F-Gaz,

  • uprawnienia SEP,

  • uprawnienia UDT.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stałość zleceń,

  • możliwość uzyskania uprawnień,

  • terminowość wypłat oraz przejrzyste warunki współpracy (płacimy szybciej niż konkurencja).

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

4 ECO to marka, która dynamicznie weszła na rynek Odnawialnych Źródeł Energii, stając się jej niekwestionowanym liderem. Jako jedna z największych firm w kraju zajmuje się dystrybucją oraz instalacją fotowoltaiki i źródeł ciepła. Oferta spółki skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również biznesu i instytucji. Znajdują się w niej m.in .: maty grzewcze, pompy ciepła, na wyłączność nowoczesny system izolacji PS Coat, elektromobilność oraz budowane farmy fotowoltaiczne.

Dzięki technicznym rozwiązaniom, rzetelnemu projektowaniu i odpowiedniej budowie instalacji fotowoltaicznych, firma 4ECO obniża koszty energii w firmach, w przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych.

Przewiń do profilu firmy