Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator - Serwisant SSWiN i CCTV

JUSTUS PATROL SP. Z O. O.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN , SKD i CCTV)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • Doświadczenie w montażu lub serwisie systemów zabezpieczeń

  • Niekaralność

Mile widziane

  • Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego

To oferujemy

  • Rozliczenie użytkowania samochodu w celach służbowych

  • Profesjonalne elektronarzędzia

  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie