Logo Pracuj.pl

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV

GST Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i serwis systemów alarmowych, telewizji analogowej / IP, kontroli dostępu
  • Sporządzanie dokumentacji z realizacji prac

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne
  • Znajomość obsługi elektronarzędzi
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – inicjatywa do uczenia się nowych rzeczy
  • Prawo jazdy kat. B. (czynne)
  • Niekaralność
  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży elektrycznej / instalacyjnej / budowlanej
  • Wykształcenie techniczne (elektronik, elektryk, informatyk, mechanik lub pokrewne)
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr)
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego – PZT

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, od 3500 do 8000 zł netto
  • Szkolenia z instalacji systemów alarmowych, telewizji, kontroli dostępu
  • Możliwość zdobycia uprawnień SEP
  • Stabilność zatrudnienia
  • Twój własny zestaw narzędzi
  • Samochód służbowy
  • Dostęp do pakietów sportowych Medicover Sport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV, Koszalin