Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator / Serwisant systemów automatyki

GS Software Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłęczyzna 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GS Software Sp. z o.o.

Ogłęczyzna 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wyjazdy na instalacje i serwisy na terenie całej polski – 40% czasu pracy. Wyjazdy przeważnie w 2 – osobowym zespole, czas trwania wyjazdów maksymalnie 5 dni (zwykle 1-3 dni).

  • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi montowanych systemów

  • Montaż układów automatyki w biurze w Krakowie – 60% czasu pracy

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza elektryczna

  • Prawo jazdy kat. „B” – warunek konieczny

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Zdolności manualne

  • Chęć nauki i poznawania nowych technologii

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z instalowaniem / uruchamianiem urządzeń elektrycznych / elektronicznych

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość poznawania nowych technologii z branży IT i automatyki

Firma GS Software Sp. z o.o. jest uznanym producentem systemów automatyki oraz oprogramowania do obsługi procesów ważenia. Zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniami oraz tworzeniem specjalistycznych rozwiązań dla przedsiębiorstw z rożnych branż przemysłu. Działamy od ponad dziesięciu lat, mamy silną i stabilną pozycję na rynku a naszymi klientami są najbardziej renomowane firmy i instytucje z kraju oraz zagranicy.

Przewiń do profilu firmy