Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator serwisant systemów CCTV, SSWiN, SKD

Kartel Tech Import-Eksport Paweł ZdziarskiO firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja systemów CCTV, SSWiN, SKD, itp.

  • serwis w/w systemów (konserwacje, przeglądy, usuwanie usterek)

Nasze wymagania

  • znajomość w dziedzinie branży elektronicznej lub elektrycznej

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • akceptowanie pracy w delegacji

  • kultura osobista na wysokim poziomie

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie uzgodnione indywidualnie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

  • samochód służbowy

  • komputer służbowy

  • telefon służbowy

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji takich jak: uprawnienia UDT na pracę podnośnikami koszowymi, szkolenia branżowe, itp.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Kartel Tech Import-Eksport Paweł Zdziarski

KartelTech - Jesteśmy firmą działającą od 14 lat, na rynku całego kraju. W związku z ciągłym rozwojem zamierzamy zwiększyć grono naszych pracowników. Jeśli chcesz do nas dołączyć - aplikuj teraz!

Kilka słów o nas:

Wykonujemy i serwisujemy elektroniczne systemy zabezpieczeń: systemy alarmowe, kontrolę dostępu, a także telewizję przemysłową. Charakteryzuje nas doświadczenie, ogromny potencjał i rozpoznawalna marka. Zapraszamy do aplikowania!

Przewiń do profilu firmy