Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator – serwisant systemów nawilżania powietrza – możliwość przyuczenia

Anna Łukowicz "Adviser" Przedsiębiorstwo Handlowo-UsługoweO firmie

5 0008 000 brutto / mies.

Anna Łukowicz "Adviser" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Szczepankowo 97A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • montaż systemów nawilżania powietrza i kontroli wilgotności w halach przemysłowych oraz w obiektach produkcyjnych,

  • montaż stacji uzdatniania wody,

  • serwis w/w systemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o charakterze technicznym - średnie lub wyższe,

  • zdolność do pracy na wysokości,

  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny instalacji elektrycznych oraz wod.-kan.,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji (głównie: Austia, Węgry, Czechy),

  • prawo jazdy kat. B - niezbędne,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • uczciwość, dokładność, zdecydowanie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ciekawą pracę realizowaną w obiektach polskich i zagranicznych,

  • wyposażenie w profesjonalne narzędzia i samochód służbowy,

  • możliwość awansu zawodowego,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach w kraju i za granicą,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

  • dofinansowanie do aktywności sportowej,

  • dofinansowanie do samodzielnie podjętych kursów podnoszących kwalifikacje.

Szukasz ciekawej pracy technicznej, z atrakcyjnym wynagrodzeniem i nie boisz się wyjazdów? Zapraszamy! Mamy stanowisko właśnie dla Ciebie.