Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator- serwisant systemów niskoprądowych i automatyki przemysłowej

Andel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Grębałowska 59, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Andel Polska Sp. z o.o.

Grębałowska 59

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż systemów teletechnicznych, niskoprądowych (alarmowych) oraz automatyki przemysłowej.

  • Wykonywanie tras kablowych oraz okablowania nowych instalacji niskoprądowych.

  • Uruchamianie i testy wykonanych instalacji.

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Praca w ambitnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • Pakiet szkoleń stanowiskowych,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Elastyczność w sposobie zatrudnienia (Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie),

  • Benefity w postaci kart sportowych oraz opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma Andel Polska Sp. z o.o. lider na rynku polskim świadczący kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, dostawca innowacyjnych rozwiązań dla sektora energetycznego, kolejnictwa, kopalnictwa i pozostałych gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania: cała Polska