Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator / Serwisant Systemów Zabezpieczeń

ITM Poland S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Oferta pracy kierowana jest również do osób, które nie posiadają jeszcze doświadczenia w instalacji i uruchamianiu niżej wymienionych systemów

  • Oferujemy 2-3 miesięczny okres szkoleniowo-przygotowawczy prowadzony przez doświadczonych techników

  • Instalowanie, uruchamianie i konfiguracja Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń;

  • Instalowanie, uruchamianie i konfiguracja Systemów Kontroli Dostępu;

  • Instalowanie, uruchamianie i konfiguracja Systemów Telewizji Dozorowej (IP);

  • Uruchamianie elementów systemów zdalnego nadzoru i monitorowania;

  • Układanie tras kablowych (w budynkach i w terenie);

  • Realizacja przeglądów konserwacyjnych;

  • Przeprowadzanie czynności naprawczych;

  • Realizacja wyżej wymienionych czynności przeważnie na terenie północnej Polski;

  • Siedziba w Biurze Terenowym Spółki w Bydgoszczy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki lub elektroniki;

  • Dyspozycyjność;

  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej, chęć podnoszenia kwalifikacji;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolność do diagnozowaniu przyczyn problemów i ich rozwiązywanie;

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;

  • Zdolność do pracy pod presją czasu;

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie;

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami elektroinstalacyjnymi i narzędziami serwisowymi;

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości – do 5m;

  • Znajomość obsługi komputera (MS Windows; MS Office);

  • Uprawnienia SEP do 1kV lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania;

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia i długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Stałe wynagrodzenia miesięczne;

  • Systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy;

  • Szkolenia zewnętrzne po zdobyciu podstaw wykonywania instalacji;

  • Szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy;

  • Służbowy samochód, telefon, laptop i zestaw narzędzi;

  • Umowa na pełny etat po okresie próbnym;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna