Instalator/Serwisant urządzeń bezpieczeństwa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.03.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Akcja Job

    LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 9778

    dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres zadań:

    • Przeglądy konserwacyjne systemów gaszenia wg z góry ustalonego harmonogramu
    • Montaż nowych instalacji zabezpieczeń, głównie  gazem dla maszyn przemysłowych
    • Usuwanie awarii

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku tzw. „złota rączka”
    • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, automatyki przemysłowej
    • Znajomość posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
    • Prawo jazdy kat.B minimum rok
    • Zaangażowanie i chęć do pracy
    • Samodzielność

    Warunki:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, następnie na czas nieokreślony)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie 2500-3500 zł netto
    • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju umiejętności w dziedzinach technicznych takich jak elektronika, elektryka, mechanika, pneumatyka i wiele innych

    opisopis

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).