Logo Pracuj.pl

Instalator/Serwisant urządzeń sklepowych/gastronomicznych

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Legionowo
    Legionowo, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy o stabilnej pozycji na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko serwisanta urządzeń sklepowych/ gastronomicznych.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja urządzeń w sieciach sklepów w tzw. "ladzie mięsnej" (krajalnice, wilki, kotleciarki, pakowarki próżniowe, meble nierdzewne i inne),
  • Szkolenie personelu z obsługi urządzeń,
  • Cykliczne przeglądy urządzeń,
  • Serwis urządzeń (zapewnione przeszkolenie),
  • Praca w terenie -wyjazdy w teren z domu do 200 km.

Wymagania pracodawcy

  • Podstawowa wiedza techniczna związana z urządzeniami elektromechanicznymi typu krajalnice, wilki, kotleciarki, pakowarki próżniowe itp. lub chęć jej uzyskania,
  • Podstawowa obsługa komputera, telefonu, programów biurowych,
  • Mile widziana podstawowa wiedza związana z instalacjami wod.-kan. (montaż mebli nierdzewnych, podłączanie syfonów, zlewów, baterii),
  • Mile widziane będzie doświadczenie w serwisie urządzeń gastronomicznych
  • Dużym atutem będą uprawnienia elektryczne do 1kW.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji - 30 lat na rynku (zatrudnienie bezpośrednie),
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,
  • Dużą swobodę i samodzielność na stanowisku pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dobrej jakości narzędzia niezbędne do efektywnej pracy (nowe auto, elektronarzędzia, narzędzia, od ręki dostępne części zamienne, wózki ułatwiające pracę, laptop, telefon).

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualne oferty pracodawcy
ISU/PK/PZN/07/2022

Instalator/Serwisant urządzeń sklepowych/gastronomicznych, Legionowo