Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Instalator sieci i przyłączy gazowych

EKO-BUD-INSTAL-GAZ sp. z o.o.O firmie

4 900‐5 800 zł brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Eko-bud-instal-gaz Sp. z o. o. współpracuje i wykonuje projekty oraz pracę budowlane w zakresie przyłączy i sieci gazowych dla PSG Sp. z o. o. Oddział Szczecin na terenie województwa. Cieszymy się dobrą opinią wśród inwestorów zarówno jako partnerzy jak i wśród pracowników jako pracodawcy. Zapraszamy osoby z doświadczeniem jak i ludzi na początku swojej kariery zawodowej.

Opis stanowiska:

  • praca związana z realizacją budowy przyłączy i sieci gazowych
  •  obsługa zgrzewarek PE oraz montaż instalacji gazowych
  •  dbanie i obsługa sprzętu bierzacego
  •  współpraca  z zespołem przy realizacji zadania
  •  przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • uprawnienia zgrzewacza
  •  doświadczenie
  •  prawo jazdy kat. B

 Oferujemy

  • pracę jedno zmianową
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  dużą stabilność finansową (wynagrodzenia zawsze w ostatni dzień miesiąca)
  •  możliwość premii
  •  sobota dodatkowo płatna 200-300 zł netto

Ogłoszenie archiwalne