Oferta pracy

Instalator sieci telekomunikacyjnych

TPNETS.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 000‐3 500 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TPnets.com Sp. z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w projektowaniu, budowie i zarządzaniu sieciami teleinformatycznymi. Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji, hosting domen oraz serwisów internetowych.

Jesteśmy dostawcą internetu i operatorem infrastruktury w Łodzi i powiecie zgierskim. Realizujemy również zlecenia w sektorze przemysłowym.

Więcej informacji na: https://tpnets.com oraz https://mnc.pl.

Instalator - Serwisant sieci telekomunikacyjnych - 1 stanowisko

Poszukujemy pracownika zamieszkałego w aglomeracji łódzkiej i okolicach Głowna do rozbudowy oraz obsługi sieci światłowodowych (90%+ abonentów) i radiowych (poniżej 10% abonentów).

Zakres obowiązków:

  • budowa sieci światłowodowych, w szczególności podłączanie abonentów końcowych (FTTH/GPON),
  • serwisowanie sieci światłowodowych,
  • instalacje i serwis sieci radiowej WiFi,
  • wsparcie dedykowanych zespołów firmowych, w wykonywaniu innych instalacji kablowych w obiektach przemysłowych.

Co będzie przydatne na tym stanowisku?

  • zainteresowania i kompetencje techniczne oraz manualne,
  • doświadczenie w montażu sieci telekomunikacyjnych lub instalacji kablowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, dokładność i gotowość do opanowania nowych umiejętności,
  • kultura osobista i podstawowa znajomość języka angielskiego - pomocne w kontakcie z abonentami, w tym obcokrajowcami studiującymi lub pracującymi w Łodzi.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • stabilne, jednozmianowe zatrudnienie z umową o pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem na rynku,
  • pracę w zespole doświadczonych fachowców,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań światłowodowych i profesjonalnych narzędzi, takich jak spawarki światłowodowe, czy urządzenia pomiarowe,
  • bezpośredni kontakt z technologią i usługami na różnym etapie ich uruchamiania - u nas zdobędziesz wiedzę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną od budowy linii kablowej, po konfigurację urządzeń sieciowych,
  • możliwość nabywania nowych umiejętności i rozwoju zawodowego.

Wynagrodzenie dla pracownika w okresie próbnym - 2500 zł netto.

Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia, wieku i dalszych planów zawodowych, jeśli interesują Cię sieci komputerowe oraz jak działa Internet - ZAPRASZAMY.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy