Instalator sieci telekomunikacyjnych - światłowodowych

  • Konin, Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 23.10.2017
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ELTEL Networks Telecom sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie należy do międzynarodowej Grupy ELTEL Networks i specjalizuje się w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w zespole BUILD (realizacja zadań inwestycyjnych) na stanowisku:

Instalator sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych)
Miejsce pracy: Konin, Środa Wielkopolska

Zakres obowiązków:

  • budowa sieci światłowodowych FTTH,
  • budowa przyłączy, przewierty, wykonywanie tras kablowych , montaż skrzynek itp.,
  • budowa kanalizacji wtórnych,
  • wciąganie kabla do kanalizacji oraz wykonanych tras kablowych.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracach monterskich, szczególnie w pracach z zakresu światłowodów,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • zaangażowania,
  • dyspozycyjności i samodzielności,
  • komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • możliwość dzielenia się wiedzą oraz rozwoju osobistego w ramach dynamicznej, międzynarodowej organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. W temacie wiadomości prosimy wpisywać nazwę regionu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się