Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Instalator sieci teletechnicznych i elektrycznych

  • Legionowo, Warszawa, Michałów-Reginów (pow. legionowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Netserve Brzeziński Czaplicki Sp. J.

    Firma Netserve Sp. J. działa na rynku instalacji teletechnicznych od 2010 roku, przez ten czas realizowaliśmy projekty teletechniczne dla klientów z Polski i Europy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legionowo (okolice), Warszawa (okolice), Michałów-Reginów (pow. legionowski)

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie sieci teletechnicznych: Internet, Telewizja, LAN, Wi Fi etc.
    • budowanie sieci telekomunikacyjnych, okablowanie budynkowe, sieci światłowodowe
    • prace związane z rewitalizacjami serwerowni
    • prace instalacyjne okablowania AV, CCTV etc
    • instalacje alarmowe
    • montaż tras kablowych
    Wymagania:
    • znajomość praktyczna wykonywania instalacji kablowych
    • znajomość sieci LAN
    • prawo jazdy kat.​ B
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • dyspozycyjność (rewitalizacje odbywają się w weekend)
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    Mile widziane (niekonieczne):

    • uprawnienia SEP
    • uprawnienia do pracy na podnośnikach
    Oferujemy:
    • pracę w dobrej atmosferze
    • niezbędne narzędzia pracy
    • satysfakcję finansową

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Netserve Sp. J.  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Netserve Sp. J.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.