Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator systemów alarmowych i CCTV

MAROLD 2 sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja Ochrony Osób i Mienia Marold powstała w 1994 roku. Usługi świadczymy na podstawie koncesji udzielonej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji L-0330/15. Spółka posiada wyłącznie polski kapitał. Na przestrzenie ponad 25 lat naszej pracy udowodniliśmy, że jesteśmy profesjonalnym i dobrze zorganizowanym przedsiębiorstwem.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP
  • Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów
  • Udział w wycenie zleceń
  • Sporządzenia dokumentacji powykonawczych
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Otwartość na wiedzę techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. "B"

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Rodzinną i życzliwą atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”,
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • Szkolenia zewnętrzne po zdobyciu podstaw wykonywania instalacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, narzędzia)

Ogłoszenie archiwalne