Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator systemów audio video

Eurotrend Audiowizualne Systemy

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Miętowa 72

Dąbrowa

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Montaż okablowania audio video, LAN, instalacji elektrycznej

  • Montaż urządzeń i systemów AV

  • Podstawowa konfiguracja urządzeń AV( wzmacniacze, mikrofony, projektory…

  • Realizacja dostaw i serwisu u klienta

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny audio video

  • Znajomość podstawowych zagadnień sieci LAN

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych

  • Prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3.5T

  • Uprawnienia energetyczne do 1kV będą dodatkowym atutem

  • Zdolność do pracy na wysokości

  • Znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do wyjazdów w delegacje ( głównie praca na terenie trójmiasta)

  • Dyspozycyjność

  • Dokładność, sumienność

  • Kreatywność podczas rozwiązywania problemów u klienta

  • Gotowość do poświęcenia czasu na samokształcenie w celu uzupełnienia brakującej wiedzy

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia branżowe

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności, samodzielności wykonywania i zaangażowania

  • W temacie wiadomości prosimy wpisać „Instalator systemów audio video””.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Instalator systemów audio video”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.