Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator systemów elektrycznych i telekomunikacyjnych

Alma S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac instalacyjnych i uruchomieniowych systemów telekomunikacyjnych,
  • wykonywanie prac instalacyjnych sprzętu transmisyjnego (routery, przełączniki, linie radiowe, instalacje CCTV),
  • wykonywanie prac instalacyjnych zasilania elektrycznego, przyłączy telekomunikacyjnych,
  • nadzorowanie podwykonawców,
  • wykonywanie dokumentacji pomiarowej oraz odbiorczej,
  • kontrola prowadzonych prac.

Wymagania

  • doświadczenie w instalacji i pomiarach okablowania strukturalnego i elektrycznego,
  • doświadczenie w instalacji szaf teletechnicznych i ich wyposażenia,
  • komunikatywność i wysoka kultura pracy instalatorskiej,
  • zmysł techniczny, samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • sumienność i dokładność,
  • dyspozycyjność (praca w delegacji do 20 dni w roku na terenie Polski, sporadycznie za granicą),
  • znajomość oprogramowania biurowego (MS Office),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (podstawowe czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej),
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP do 1kV,

Oferujemy

  • stabilne długookresowe zatrudnienie,
  • rozwój przez szkolenia i pracę w doświadczonym zespole przy realizacji zaawansowanych technologicznie projektów,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
  • różnorodność wykonywanych zadań,
  • pakiet benefitów  (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne