Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator Systemów Inteligentnych Budynków

P.U.H. POZELM Inteligentne domy i biura

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • montaż i uruchamianie systemów inteligentnych budynków w obiektach naszych klientów;

  • obsługa serwisowa istniejących systemów inteligentnych budynków;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika lub dziedziny pokrewne);

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • chęć do nauki i dalszego rozwoju;

  • prawo jazdy kat. B;

  • uprawnienia SEP do 1kV;

To oferujemy

  • atrakcyjną pracę dającą możliwość poznania nowoczesnych systemów automatyki i bezpieczeństwa;

  • możliwość rozwoju zawodowego przez udział w specjalistycznych szkoleniach;

  • umowę o pracę na pełny etat.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma POZELM, lider na rynku systemów inteligentnych domów i budynków, zajmująca się od 2000 roku projektowaniem i wykonawstwem systemów inteligentnych budynków, do obsługi realizowanych projektów, poszukuje instalatora systemów automatyki.

Siedziba firmy mieści się w Przeźmierowie, koło Poznania.

Przewiń do profilu firmy