Oferta pracy

Instalator Systemów Zabezpieczeń

SECURITY SERVICE MICHAŁ LEWANDOWSKIO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Security Service działa w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń od 2003 r. Zatrudnimy osobę na stanowisku instalator systemów zabezpieczeń, w oparciu o umowę o pracę lub w ramach samozatrudnienia.

Wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i doświadczenia.

Opis stanowiska

  • instalacja systemów teletechnicznych wraz z uruchomieniem CCTV, P.Poż., Kontroli dostępu, SSWiN, itp.,
  • instalacja systemów elektrycznych w budynkach dedykowanych do systemów bezpieczeństwa,
  • programowanie systemów - konfiguracja poszczególnych urządzeń oraz całych systemów,
  • rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania:

  • m.in. roczne doświadczenie w instalacji ww. systemów
  • wykształcenie średnie techniczne
  • prawo jazdy kat. B.
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • uczciwość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • regularne i terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy