Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Instalator telekomunikacyjny GSM

  • Fredericia/cała Dania., Dania
  • Specjalista
  • 2019-01-18
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.
    Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.
    Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

    Dla naszego klienta –jednego z największych w Danii dostawców usług i urządzeń dla branży telekomunikacyjnej, który obsługuje międzynarodowe koncerny, wśród nich między innymi Huawei, Nokię, Ericssona – poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Fredericia/cała Dania.
    IT/ 01.19/DK

    Zakres obowiązków:

    • instalacje antenowe dla telefonii komórkowej, feeder oraz feeder less, pomiary,
    • instalacje elementów aktywnych/pasywnych stacji bazowych dla telefonii komórkowej,
    • instalacja i konfiguracja BTS,
    • zapewnienie odpowiedniej jakości wykonywanych prac, wykonanie dokumentacji oraz testów.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie,
    • pracę w systemie rotacyjnym ( 3/1 , 4/1 lub inny do uzgodnienia na miejscu),
    • bezpośrednie i stabilne zatrudnienie przez duńskiego pracodawcę,
    • duński kontrakt i wynagrodzenie zgodne z zasadami obowiązującymi w Danii,
    • ubrania robocze, telefon, tablet i służbowe auto,
    • rozpoczęcie pracy od stycznia 2019r.,
    • pomoc w załatwieniu kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny itp.,
    • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania,
    • możliwość długotrwałej współpracy z duńskim profesjonalnym dostawcą z branży telekomunikacyjnej, który kładzie nacisk na jakość, samodzielność, elastyczność i pracę zespołową.

    Oczekujemy:

    Poszukujemy osób z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym w branży telekomunikacyjnej, gotowych do wyjazdu i pracy w Danii oraz wiedzą odnośnie:

    • systemów antenowych,
    • prac instalacyjnych na obiektach wieżowych, dachowych, przemysłowych,
    • instalacji oraz konfiguracji BTS Nokia, BTS Huawei, BTS Ericsson
    • pracy na wysokości,
    • pracy z siłowniami prądu stałego,
    • dbania o odpowiednią jakość wykonywanej pracy,
    • prawo jazdy kat. B

    Wymagane dokumenty:

    • CV,
    • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego

    za pomocą przycisku:

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferta dotyczy pracy za granicą.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    bottom