Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Instalator Telewizji Kablowej

  • Szczecin, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HB24

    HB24 partner Nplay i UPC

    Miejsce pracy: Kołobrzeg, Szczecin
    Region: zachodniopomorskie

    Zatrudnimy: Instalatorów telewizji kablowej i internetu w Szczecinie i Kołobrzegu.

    Poszukujemy:

    • doświadczonych techników, a także osób do przyuczenia

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie instalacji multimedialnych
    • rozbudowa istniejącej infrastruktury
    • instalacja urządzeń sieciowych (modemy, dekodery)

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • własny samochód
    • znajomość sieci LAN - mile widziana, ale nie konieczna
    • chęci do pracy

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie
    • umowę o pracę
    • wysokie zarobki
    • możliwość dostosowania grafiku
    • dodatkowe ubezpieczenie dla chętnych
    • szkolenie
    • wsparcie działu technicznego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o podanie informacji czy ineresuje Państwa praca w Szczecinie czy w Kołobrzegu.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HB 24 z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest HB24 z siedzibą w Szczecinie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.