Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Instalator urządzeń telekomunikacyjnych Data Center

RADIO LINE SWEDEN sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Radioline Sweden sp. z o. o. zajmuje się dostarczaniem usług instalacyjnych dla klientów sektora telekomunikacyjnego na terenie Szwecji. Jesteśmy firmą ze 100% kapitałem polskim i działamy na terenie Szwecji z sukcesem już od ponad 3 lat. Nasze usługi dostarczamy największym firmom telekomunikacyjnym w Szwecji mając jednocześnie dostęp do najnowszych technologii.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • instalacja najnowszego sprzętu sieci dostępowych 5G, 4G, 3G w labolatorium klienta
  • podłaczanie okablowania strukturalnego (LAN)
  • podłączanie okablowania optycznego (FO)
  • podłączanie zasilań do urządzeń telekomunikacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, elektrycznej lub teleinformatycznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobrze rozwinięty zmysł techniczny
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie, inicjatywa, kreatywność
  • znajomość podstaw sieci LAN i FO
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w labolatorium klienta w Stockholmie z dostępem do najnowszych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 10000PLN netto (UOP + delegacje)
  • wysoką kulturę pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zakwaterowanie i możliwość powrotów do Polski na weekendy gwarantowane przez pracodawcę

Ogłoszenie archiwalne