Ta oferta pracy jest nieaktualna od 511 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Instalator w Branży Systemów Zabezpieczeń

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technika Alarmowa Zbigniew Łepak

    Firma TECHNIKA ALARMOWA powstała w 1999 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Firma posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0738/01, autoryzację TECHOM-u do klasy SA 2 i SA 4 w zakresie projektowania elektronicznych systemów alarmowych.
    Wykonujemy kompleksowe instalacje w oparciu o najnowsze technologie. Oferowane przez nas urządzenia wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM".
    Dysponujemy niezwykle sprawnymi i dyskretnymi ekipami monterskimi. Nasi pracownicy posiadają Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego I i II stopnia.
    Posiadamy zabezpieczenie serwisowe dostępne 24 h na dobę.
    Zakres naszej działalności pokrywa potrzeby klientów indywidualnych, średnich i dużych firm, a także instytucji państwowych na terenie całego kraju.

    Projekty i instalacje wykonane przez TECHNIKĘ ALARMOWĄ spełniają wymogi określone przez:
    • Polską Normę Systemy Alarmowe EN50131-1
    • Wytyczne W-89/TECHOM
    • Wymogi firm ubezpieczeniowych

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Region: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • montaż okablowania strukturalnego
    • budowa tras kablowych  pod systemy zabezpieczeń
    • instalacja urządzeń systemów zabezpieczeń CCTV. SAP, DSO, SSWiN, KD
    • konfiguracja w/w systemów

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dokładność, uczciwość oraz umiejętność analitycznego myślenia
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę przy realizacji ciekawych inwestycji
    • umowę o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
    • możliwość rozwoju w stabilnej firmie
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."