Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalator

RAWICOMO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku instalatora,

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej, dekarskiej lub przy montażu paneli fotowoltaicznych,

  • mile widziana znajomość branży OZE,

  • mile widziane prawo jazdy kat.B,

  • umiejętności manualne,

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z tradycjami,

  • bardzo wysokie wynagrodzenie dla wykwalifikowanych i pracowitych instalatorów

  • możliwość pracy w Polsce i za granicą (Niemcy, Belgia, Holandia, Szwecja, Turcja, Dominikana - pracujemy na całym świecie),

  • dla osób niewykwalifikowanych oferujemy bezpłatne szkolenie,

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowiska Brygadzista, Project Manager, Kierownik Serwisu,

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w całości na konto bankowe i oskładkowane (10. każdego miesiąca wynagrodzenie, 24. diety),

  • umowę o pracę lub współpraca w oparciu o własną działalność,

  • samochód służbowy (max 3 lata Mercedesy Sprinter lub VW T6),

  • profesjonalne elektronarzędzia Makita / Millwaukee,

  • profesjonalny strój roboczy.

RAWICOM

Firma RAWICOM sp. z o.o. Sp.k. to firma z ponad 10 letnią tradycją. Nasze 2 główne obszary działalności to:

- budowa elektrowni fotowoltaicznych w kraju i zagranicą

- dystrybucja i instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Instalator.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy tylko o poważne kandydatury osoby, które chcą związać się z firmą na dłużej.