Installation Specialist / Specjalista ds. Instalacji Automatów Paczkowych

Allegro

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za efektywną implementację sieci automatów paczkowych, APM

  • Wesprzesz Lidera Działu we wszystkich zadaniach związanych z planowaniem i kierowaniem instalacją sieci automatów paczkowych w skali całego kraju

  • Będziesz koordynować prace i bieżącą współpracę z podwykonawcami w zakresie adaptacji technicznej (prace budowlane, elektryczne) lokalizacji pod instalację oraz instalacji i integracji APM

  • Weźmiesz odpowiedzialność za proces adaptacji lokalizacji i proces implementacji w zakresie: jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP

  • Będziesz odpowiadać za nadzór techniczny i prowadzenie dokumentacji powykonawczej a także kosztorysowanie prac elektrycznych, budowlanych, transportowych

  • Na co dzień będziesz odpowiadał(a) za analizę i rozliczanie kosztów

  • Zaproponujesz optymalne rozwiązania techniczne w zakresie instalacji APM

  • Zbudujesz pozytywne relacje ze wszystkim stronami przedsięwzięcia: w ramach Allegro i partnerami biznesowymi zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane kierunki to: elektryczny, budowlany lub pokrewny)

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej zewnętrznych urządzeń typu: automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, urządzenia telekomunikacyjne itp.

  • Umiejętna współpraca z podwykonawcami i doświadczenie w koordynowaniu prac elektrycznych, budowlanych

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań: “hands-on approach”

  • Doświadczenie w zakresie budżetowania i tworzenia harmonogramów

  • Posiadanie dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz uczestniczyć w innowacyjnym projekcie, który zmieni standardy dostawy na polskim rynku logistyki B2C

  • Dołączysz do jednego z najszybciej rosnących obszarów Allegro, odpowiedzialnego między innymi za rozwój usług ostatniej mili

  • Będziesz mieć realny wpływ na doświadczenie zakupowe milionów klientów

  • Mamy kulturę pracy startupu przy stabilności dojrzałej organizacji

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie

  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro