Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instalotor - Serwisant

MANSOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • Otomińska 25c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MANSOLUTIONS sp. z o.o.

Otomińska 25c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • instalację urządzeń elektronicznych na obiektach

  • diagnozowanie i naprawę uszkodzeń z zakresu elektroniki

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z obszaru elektroniki samochodowej

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • umiejętność obsługi sprzętu elektronicznego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • obsługa komputera w środowisku Windows

  • dokładność

  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów

  • umiejętności montażu i demontażu układów elektronicznych / lutowania

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie średnie techniczne (kierunek elektronika, elektronika samochodowa, telekomunikacja lub pokrewne)

Mile widziane

  • doświadczenie w konstruowaniu rozwiązań elektronicznych, elektrycznych na własny użytek

To oferujemy

  • kurs z zakresu montażu systemów GPS

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód, narzędzia do pracy

  • pracę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie od zaraz

Firma działająca w branży IT do zarządzania pojazdami i maszynami, zatrudni instalatora wykonującego montaże urządzeń pomiarowych:

- sterowników GPS

- dodatkowych czujników i urządzeń pomiarowych

- montaż sond paliwa

- terminali Android

Oferujemy przygotowanie do wykonywania powyższych instalacji. Poszukujemy osoby, cierpliwej, ambitnej, znająca i lubiąca elektronikę, elektrykę samochodową.

Przewiń do profilu firmy