Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Instruktor Kulturalno-Oświatowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Mieszkaniowa "BRÓDNO" Osiedle "Podgrodzie"

    Spółdzielnia Mieszkaniowa ”BRÓDNO” Osiedle „Podgrodzie” zatrudni pracownika w wymiarze pełnego etatu do Zespołu Klubów Osiedlowych na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Obowiązki:

    • nadzór i organizacja zajęć dla członków klubu (dzieci i osób starszych),
    • udział w wydarzeniach organizowanych przez kluby osiedlowe, Zarząd Spółdzielni, Urząd Dzielnicy i inne organizacje,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem klubu osiedlowego,
    • współpraca z innymi komórkami w spółdzielni i instytucjami.

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (pedagogiczne - andragogika, artystyczne, medyczne itp.);
    • kursy kierunkowe tj. „opiekun kolonijny”, „opiekun osób starszych”, pracownik socjalny, animator, itp;
    • umiejętność rozwijania zainteresowań i aktywizowania osób starszych;
    • umiejętność prowadzenia zajęć i koordynacji zajęć z dziećmi i osobami dorosłymi;
    • umiejętność współpracy i nawiązywania kontaktów z osobami starszymi;
    • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
    • umiejętności plastyczne – artystyczne;
    • bardzo dobra umiejętność pracy na komputerze m in. w zakresie obsługi MS Office;
    • samodzielność, cierpliwość, odpowiedzialność, rzetelność, obowiązkowość, kreatywność;
    • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych;
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
    • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierajaćej CV i list motywacyjny.

    W liście motywacyjnym prosimy o podanie oczekiwań finansowych w kwocie brutto oraz informacji od kiedy może Pan/ Pani podjąć pracę.

    Prosimy o zawarcie w ofercie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółdzielnie Mieszkaniową "BRÓDNO" z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "BRÓDNO" z siedzibą w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.