Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instruktor kursów online

THE HERO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o dzieło
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Przemysłowa 27, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Przemysłowa 27

Tarnów

Twój zakres obowiązków

🎯W strefakursow.pl poszukujemy ludzi z pasją, którzy lubią dzielić się wiedzą. Tworzymy szkolenia online. Może to dobry moment dla Ciebie, aby podjąć się pracy zdalnej? Tematów do realizacji są setki - na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Interesujesz się programowaniem, a może masz doświadczenie w administracji, rachunkowości, psychologii lub znasz bardzo dobrze języki obce? U nas nie ma limitów, tworzymy szkolenia dla ludzi z wielu dziedzin.

Wahasz się? Nie wiesz, czy sobie poradzisz? Przecież nigdy nie nagrywałeś/aś kursu.

Odrzuć te obawy! Większość twórców w strefakursów.pl miało podobne odczucia, a dzisiaj są wieloletnimi partnerami z ogromnym portfolio nagranych kursów online.

Nasze wymagania

  • Twoje doświadczenie, znajomość danego tematu i umiejętność przekazywania wiedzy są jedynymi kryteriami. Tworzymy z pasji i szukamy ludzi, którzy lubią dzielić się wiedzą z innymi.

  • Nie musisz być certyfikowanym ekspertem, nie wymagamy okazywania licencji, certyfikatów, czy dyplomów. Liczy się tylko Twoje doświadczenie.

To oferujemy

  • Pracujesz zdalnie, sam wyznaczasz sobie godziny pracy.

  • Zarabiasz pasywnie, co to oznacza? Otrzymujesz wynagrodzenie nie tylko za przygotowanie szkolenia, ponieważ kolejnym krokiem w ramach naszego programu dla twórców zgarniasz dodatkowo prowizje od każdej sprzedaży - nie tylko swojego szkolenia. Możesz wierzyć lub nie ale w gronie naszych autorów są Ci, którzy wypłacają z Programu dla twórców prowizje rzędu 50 000,00 zł. Skąd takiety kwoty? Prowizje dla twórców to aż 50% od wartości całego zrealizowanego koszyka.

  • Otrzymujesz dostęp do naszej chmury, proces jest w pełni zautomatyzowany.

  • Nie pozostajesz sam sobie - do Twojego projektu wyznaczamy zespół mentorów, którzy koordynują prace i pomagają Ci na każdym kroku realizacji kursu.

  • Otrzymujesz profesjonalny sprzęt do nagrań w skład, którego wchodzą nie tylko mikrofony ale również karty dźwiękowe, płatne oprogramowanie i inne akcesoria pozwalające na osiągnięcie jak najlepszej jakości nagrań.

  • Długofalowa współpraca - jeśli będziesz zadowolony z naszej współpracy, prawdopodobnie otrzymasz kolejne zlecenia.

  • Personal branding - zależy Ci na promowaniu swojego wizerunku w Internecie? Stworzenie kursu online na największej polskiej platformie e-learningowej z 14 letnim stażem może Ci w tym pomóc. Promujemy naszych twórców w wielu miejscach w Internecie.

O nas

strefakursów.pl to największy polski serwis internetowy ze szkoleniami online z różnorodnych dziedzin: programowania, tworzenia stron WWW, grafiki, obsługi programów biurowych, montażu wideo, obróbki fotografii i rozwoju osobistego, czy szkoleń z zakresu szkolnego dla maturzystów i studentów. Nie tylko pasjonaci IT znajdą tutaj coś dla siebie. 14 lat na rynku, ponad 250 000 uczestników szkoleń, którzy napisali publicznie blisko 25 000 recenzji.