Oferta pracy

Instruktor produktowy w branży budowlanej

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Jako Instruktor produktowy w branży budowlanej będziesz odpowiedzialny za wspieranie i promowanie rozwiązań Wienerberger wśród klientów. Do Twoich zadań będzie należało m.in. prowadzenie szkoleń z technologii oferowanych przez Wienerberger, uczestniczenie w pokazach i szkoleniach oraz przygotowanie ekspozycji. W codziennej pracy, budując wizerunek firmy, będziesz ściśle współpracować z działem Marketingu i Doradcami Technicznymi.

Czym się będziesz zajmować:

- Prowadzeniem szkoleń dla wykonawców przy budowach z technologii oferowanych przez Wienerberger

- Praktycznymi prezentacjami podczas szkoleń certyfikacyjnych wykonawców (pustaki i dachówki ceramiczne)

- Uczestnictwem w pokazach z klientami indywidualnymi

- Działaniami związanymi z instalacją /uzupełnianiem produktów na ekspozycjach oraz dbałością o poprawność i jakość ekspozycji

- Współpracą z Doradcami Technicznymi i Handlowymi Wienerberger

Nasze wymagania

- Doświadczenie w pracach budowlanych - warunek konieczny

- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami budowlanymi

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Umiejętność prezentacji, przekazywania wiedzy

- Dyspozycyjność i chęć do pracy terenowej (praca obejmuje teren Polski centralnej – województwo łódzkie, mazowieckie i wschodnia część wielkopolskiego)

- Proaktywne podejście do zadań i chęć nauki

Mile widziane

- Podstawowa znajomość zagadnień związanych z budową domu

- Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami

- Dobra organizacja pracy

- Łatwość posługiwania się nowoczesnymi narzędziami komunikacyjnymi (tablet, programy raportujące)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Wienerberger to wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami. Wienerberger w Polsce towarzyszy budującym inwestorom od prawie 25 lat. Ceramiczne pustaki Porotherm, dachówki ceramiczne Koramic oraz cegły klinkierowe Terca to połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym Wienerberger pozostaje liderem jakości i innowacji.

Przewiń do profilu firmy