Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instruktor PRZEDSZKOLIADA.PL

SYSKO

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

KTO MOŻE ZOSTAĆ INSTRUKTOREM PRZEDSZKOLIADA.PL?

Każda osoba, która ma wyższe wykształcenie (na poziomie licencjatu) z zakresu Wychowania Fizycznego lub Pedagogiki Wychowania Fizycznego lub Sportu. Mile widziani są również instruktorzy lub trenerzy sportowi po egzaminach państwowych. Najważniejsze cechy to otwartość, uśmiech i pozytywne podejście do dzieci.

Nasze wymagania

JAKIEJ OSOBY SZUKAMY?

• pozytywnie usposobionej i przebojowej

• pracowitej i uczciwej

• dyspozycyjnej

• z wiedzą i doświadczeniem w zakresie kultury fizycznej i sportu

• z doświadczeniem w pracy z dziećmi

• z umiejętnościami aktorskimi

• z wykształceniem na poziomie licencjatu z zakresu Wychowania Fizycznego lub Pedagogiki Wychowania Fizycznego lub Sportu ewentualnie instruktora lub trenera sportowego potwierdzonego odpowiednimi certyfikatami

• z umiejętnością łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi

• z „otwartą głową” na zdobywanie doświadczeń i wiadomości na temat pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

• prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • pracę w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • pracę stałą lub dorywczą z elastycznym grafikiem

  • wynagrodzenie zależne od ilości świadczonej pracy, na jasnych i przejrzystych zasadach

  • możliwość zdobycia niepowtarzalnych umiejętności i doświadczeń zawodowych

  • możliwość uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach i kursach

  • możliwość awansu zawodowego w strukturach systemu dla najlepszych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

SYSKO

• 70 000 Aktywnych Przedszkolaków w ponad 400 miastach Polski uczestniczy w naszym systemie.

• Dla dzieci 3-6 lat realizujemy w przedszkolach Program Zajęć „Drużyny Kangura.

• Dla Aktywnych Przedszkolaków organizujemy największy w Europie cykl imprez sportowych – PRZEDSZKOLIADA Tour.

• Uatrakcyjniamy imprezy miejskie, sportowe czy firmowe o Aktywne Strefy „Drużyny Kangura”.

• W ośrodkach sportu, kultury czy klubach fitness, organizujemy zajęcia Akademii "Drużyny Kangura".

• Opracowaliśmy Grę Planszową i Grę Karcianą „Drużyny Kangura”, które gwarantują familijną rozrywkę ruchową w domu.

• Przeszło 180 Instruktorów PRZEDSZKOLIADA.PL na co dzień prowadzi zajęcia „Drużyny Kangura”.

• Działamy zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia.

• Zaufaniem obdarzyło nas ponad 200 000 dzieci i ponad 300 firm i instytucji z całego kraju.

Przewiń do profilu firmy