Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instruktor sportowy do prowadzenia zajęć z dziećmi

FUNDACJA MALI WSPANIALI

48,00 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie grupowych zajęć ogólnorozwojowych z dziećmi 3-6 letnimi we wrocławskich przedszkolach

  • praca codziennie pon-pt lub w wybranych dostępnych dniach od 9:00 do max 15:00, 2-4 godziny dziennie (minimalnie można wziąć 3 dni pracy)

  • przed rozpoczęciem pracy obowiązkowe jest bezpłatne szkolenie przygotowawcze do prowadzenia zajęć (im szybciej tym szybsza możliwość rozpoczęcia pracy)

  • prowadzenie dokumentacji programowej

  • przeprowadzenie i udostępnienie wyników testów sprawności dzieci

Nasze wymagania

  • duża mobilność umożliwiająca dojazd do placówek rozsianych w całym mieście

  • ważne oświadczenie z medycyny pracy na podstawie badań sanitarno-epidemiologicznych

  • uprawnienia instruktorskie

  • niekaralność i OC (możliwość wyrobienia od ręki w każdy dzień roboczy)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • znajomość sztuk walk.

To oferujemy

  • stawka: 48 zł brutto za godzinę pracy (w tym koszty pracodawcy)

  • umowa do grudnia, z możliwością przedłużenia na kolejny rok

  • zwrot kosztów ubezpieczenia OC do uzgodnionej kwoty

  • środki ochrony osobistej

  • bezpłatne szkolenia przed rozpoczęciem pracy oraz w jej trakcie

  • możliwe dostosowanie do dyspozycyjności kandydata

To przede wszystkim finansowany z budżetu Miasta Wrocław program zabaw ruchowych z elementami karate prowadzony wśród wrocławskich przedszkolaków. Swoim programem obejmuje ponad 100 państwowych placówek przedszkolnych, dzięki czemu możemy wspólnie zaszczepiać miłość do ruchu oraz wspomagać edukację ponad 16 tys. dzieci w całym Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy

Praca dla instruktorów sportowych od zaraz do grudnia 2021 (po bezpłatnym szkoleniu), z możliwością przedłużenia na rok 2022.

Zgłoszenia z CV proszę kierować za pośrednictwem formularza, klikając: aplikuj

lub bezpośrednio wysyłając CV na [email protected]