Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instruktor

ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH

3 9004 500 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • oprowadzanie zwiedzających po Zamku - w tym turystów zagranicznych,

  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów,

  • organizowanie i obsługa wydarzeń o charakterze turystycznym,

  • sprzedaż wydawnictw i biletów wstępu na imprezy kulturalne oraz do kina Zamek,

  • wystawianie faktur VAT za towary i usługi sprzedawane w CIKiT

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego,

  • wykształcenie wyższe; mile widziane w specjalności turystycznej,

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

  • znajomość obsługi komputera (program Excel, Windows, panel zarządzający witryną internetową),

  • dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo,

  • dodatek do wynagrodzenia do 20 % w zależności od stażu pracy

  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w wyjątkowym zabytkowym obiekcie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w największej na Pomorzu Zachodnim instytucji upowszechniającej kulturę,

  • świadczenia pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie - samorządowa instytucja kultury,

wizytówka miasta, organizuje wystawy, imprezy i spektakle plenerowe, warsztaty artystyczne i wykłady, Zamkowe Noce Filmowe kina Zamek i inne.